W dniu 21 kwietnia 2024 roku w Bierzwniku obyły się Mistrzostwa Województwa Weteranów. Klub ATS Stargard reprezentowali Jan Wojtaś, Mirosław Dobrzański, Krzysztof Rajewski, Jacek But oraz Bogusław Tymejczyk. Udział naszych zawodników zakończył się znaczącym sukcesem, bowiem w kategorii wiekowej 50-54 Bogusław Tymejczyk zajął pierwsze miejsce, w kategorii wiekowej 65-69 zwycięzcą został Mirosław Dobrzański a Krzysztof Rajewski zajął drugie miejsce. Również pierwsze miejsce w grze deblowej wywalczyli Bogusław Tymejczyk z Mirosławem Dobrzańskim. Jacek But wraz z Januszem Zdunek zawodnikiem Klubu STS Dębno w grze deblowej zajęli trzecie miejsce na podium. Jacek But w grupie wiekowej 50-59 uplasował się na piątej pozycji. Jan Wojtaś w grupie wiekowej 60+ zajął 9 miejsce.Gratulujemy sukcesu !!!